Gadżety Reklamowe

Gadżety REKLAMOWE – Fartuchy dla obsługi, pokrowce, poszewki

W ofercie posiadamy produkty skierowane dla Agencji Reklamowych, Hafciarni, sklepów specjalizujących się nadrukami i personalizacją przedmiotów. Mamy dla ciebie Fartuchy ochronne bawełniane, pokrowce i koszulki na oparcia krzeseł, poduszki i poszewki. Jeśli prowadzisz jedną z tych rodzajów działalności proszę o kontakt. Przydzielimy ci rabat dla Agencji do dalszej odsprzedaży.

Podsumowując, zrealizujemy zamówienie od 1 sztuki.


Odzież dla Obsługi do Personalizacji

W naszej szwalni szyjemy Odzież ochronna dla obsługi. Możesz na niej wykonać nadruk lub haft.

Jeśli potrzebujesz więcej szczegółowych informacji na temat tkanin i samej odzieży, zajrzyj pod linkiem – ODZIEŻ BHP . Znajdziesz tam dokładne opisy tkanin i rozmiary. Możemy też przygotować wycenę indywidualną.

Dla ułatwienia przygotowaliśmy podstawowe Pakiety na fartuchy i zapaski.

Dodatkowe rabaty ilościowe przydzielimy podczas późniejszej współpracy. Nie zwlekaj więc, załóż konto w na naszej platformie i bądź na bieżąco.


Elastyczne pokrowce na oparcia

Elastyczne Koszulki na oparcia do nadruku, są ciekawym rozwiązaniem dla dla agencji reklamowych, eventowych i marketingowych. Nasze koszulki spersonalizują miejsca dla gości, oznaczą ich prestiż, a nawet wyłączą je z użytkowania

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie w zależności od jego wielkości, zmian jakie musimy wprowadzić, wielkości nadruków.

Możesz też zakupić same koszulki i znakowanie wykonać we własnym zakresie. Mamy też możliwość wszycia twoich metek do koszulki


Poduszki – Jaski do haftowania i nadruku

jaski1

Poduszki – Jaski do haftowania i nadruku. Wykonane z wysokogatunkowych tkanin. Charakteryzują się wytrzymałością i estetyką wykonania. W naszej ofercie znajdziesz też wkłady do poduszek. Wkłady są wypełnione tzw. Kulką Sylikonową przez co po użyciu poducha wraca do kształtu, do tego nie uczula i można ją prać w zwykłej pralce.


Inne Nasze propozycje z przeznaczeniem dla REKLAMY


bankietówka barber bawełna bawełniany bezplamowy bez prasowania bhp biały dekoracja stołu elastyczna elastyczny event falbana fartuch jasiek kitel kokarda krzeslo-iso krzeslo-kanciaste krzeslo-wenus krzesła krzesło-gastro kuchenny mpo nadruk na miarę obrus obrus plamoodprny plamoodporny pokrowce elastyczne pokrowce na krzesła pokrowiec Pokrowiec na krzesło poszekwa prostokątny serwetka serwetki skirting stolik szary szycie uniwersalny velvet welur zapaska